a
Aktualizace tipů na dárky: dnes 29. 9. 2023

Dárky pro ženy

Dárky pro muže

Dárky pro děti

Pro rodinu

Pro mazlíčky

Dárky pro nejmenší | Dárky pro holky | Dárky pro kluky | Dárky pro studenty | Dárky pro technické typy | Dárky pro malé děti | Dárky pro větší děti | Dárky pro teenagery

Tipy

Dárky pro děti

Hledáte dárek pro dítě, který je více než jen další hračka, která skončí pod postelí nebo ztracená za gaučem? Znáte to, děti jsou mistry v rozbalování dárků rychlostí světla, a přitom věčně tvrdí, že si nemají s čím hrát. Připadáte si někdy, jako byste hledali svatý grál dětských dárků? Nezoufejte, máme pro vás pár tipů.

Naše široká škála nápadů na dárky pro děti nabízí něco pro každou věkovou skupinu a zájem. Od těch nejmenších, kteří budou nadšeni z barevných hraček podporujících vývoj, po starší děti, které ocení zajímavé knihy, stavebnice nebo kreativní sady.

Ať už hledáte dárek pro své vlastní dítě, pro synovce, neteř, vnouče, nebo dokonce pro děti svých přátel, najdete u nás spoustu inspirace. Procházejte naše tipy a najděte ten nejlepší dárek, který rozzáří oči vašich malých hrdinů a přinese jim hodiny zábavy!

Zapomeňte na stres z hledání dárků. Začněte objevovat naše tipy na dárky pro děti už dnes a užijte si radost z darování!

Pospícháte? Vytvořte si vlastní dárkový poukaz online.

Zobrazit / skrýt celý text

Dárek pro roční dítě

Ach jo, vybírat dárek pro roční dítě je jako hledat jehlu v kupce plínek. Co když si víc oblíbí krabici, než to, co je uvnitř? Nebo ještě hůře, co když ho dárek zklame? To jsou otázky, které si každý dárce položí, když hledá dokonalý dárek pro ty nejmenší.

Pojďme ale na věc – roční děti milují vše, co mohou strkat do úst, co dělá zvuky a co mohou rozházet. Proto jsme připravili seznam dárků, které nejen splňují všechny tyto požadavky, ale jsou i bezpečné a podporují jejich vývoj.

Chcete dát dítěti hračku, která bude stimulovat jeho smysly? Hledáte něco, co by podpořilo jeho motorické dovednosti? Nebo možná něco, co by ho zabavilo na delší dobu? Bez ohledu na to, co hledáte, máme pro vás spoustu nápadů.

Dětské úsměvy jsou neocenitelné a zaslouží si to nejlepší. Procházejte naše tipy na dárky pro roční děti a užijte si radost z darování. Buďte připraveni na vlnu vděčnosti v podobě slintavých pusinek a roztomilých chichotů.

 

Dárky pro děti 2 roky až 3 roky

Jaký dárek by mohl potěšit batole v zlatém věku 2-3 let? Těch několik vteřin ticha, které získáte, když jim dáte novou hračku, stojí za to, že? Ale jak vybrat tu pravou, která je zabaví déle než 5 minut?

Věřte nebo ne, ve věku 2-3 let už děti mají jasno, co chtějí. Mají své oblíbence, oblíbené barvy, zvuky, postavy… A ty potvory umějí být vybíraví! Ale nebojte se, máme tu několik tipů na dárky, které potěší každé batole, ať už miluje autíčka, panenky, zvířátka nebo třeba kreslení.

Na našem seznamu najdete široký výběr dárků, které podporují kreativitu, fantazii, rozvíjí motoriku a především – které jsou zábavné! Takže proč čekat? Vyberte si ten pravý dárek, který přiměje vaše batole vypustit ten ovladač od televize a ponořit se do světa hraní. Ať už hledáte dárek pro kluka, holčičku nebo unisexový dárek, máme pro vás něco, co potěší ty nejmenší i ty nejnáročnější batole.

 

Dárky pro děti 3 roky až 5 let

Ztrácíte se v labyrintu hraček, knížek a stavebnic pro děti ve věku 3-5 let? Říkáte si, co by mohlo potěšit vaše malé, ale náročné potomstvo, které už má svůj vlastní vkus? Vítejte v klubu!

Tento věk je obdobím, kdy děti objevují svět s obrovskou zvídavostí. Konečně už jsou dostatečně velké na to, aby mohly manipulovat s menšími hračkami, aniž by je chtěly strčit do úst (alespoň doufejme). Tak proč jim nedat něco, co rozvíjí jejich schopnosti a zároveň je baví?

Níže nabízíme řadu tipů na dárky pro děti 3-5 let, které jsou nejen zábavné, ale také vzdělávací. Hračky, které rozvíjejí jemnou motoriku, podporují kreativitu, učí barvy, tvarování, počítání a mnoho dalšího. Takže ať už hledáte dárek pro malého prince nebo princeznu, určitě u nás najdete něco, co způsobí ten nezapomenutelný úsměv na tváři. Tak do toho, objevte svět hraček pro nejnáročnější malé zákazníky.

 

Dárky pro děti 5 let až 6 let

Kdo řekl, že výběr dárku pro dítě ve věku 5-6 let je snadné? Že oni mají rádi všechno, co je barevné, co hýbe a dělá zvuky. Pche! Je to jako hledat jehlu v kupce jehel! Ale nezoufejte, máme pro vás tajný plán.

Máme tu seznam darů, které jsou zábavné, vzdělávací a navíc jim děti v tomto věku rozumí. Co třeba stavebnice? Tady nejde jen o to, postavit nejvyšší věž a pak ji zbourat (i když to je taky zábava). Stavebnice rozvíjí kreativitu a problémové myšlení. A co hračky, které učí čas? Už žádné výmluvy, že nevědí, kolik je hodin a je čas jít do postele.

Pokud hledáte něco, co potěší vaše malé školáky a zároveň podpoří jejich vývoj, jste na správném místě. Podívejte se na naše tipy a vyberte ten pravý dárek, který udělá vaše dítě šťastné a vy se budete cítit jako nejlepší rodič na světě. A to je přece cílem, ne?

 

Dárky pro děti 6 let až 9 let

Výběr dárků pro děti ve věku 6-9 let? To je věda! Ne, vážně, budete potřebovat titul z astrofyziky, aby jste vybrali tu nejlepší hračku. Ale nebojte se, jsme tu my – vaši osobní poradci v oboru dárků pro děti.

V této věkové kategorii už se děti začínají zajímat o více komplexní hračky a hry. Strategické hry, experimentální sady, pokročilé stavebnice – to všechno je teď na stole. A pak je tu věda… Ano, věda. Děti milují vědu, pokud je prezentovaná správně. Co třeba chemický set pro malého vědce, nebo hračka, která vysvětluje, jak funguje sluneční systém?

Podívejte se na naše tipy na dárky pro děti ve věku 6-9 let. Nejenže udělají radost vašemu dítěti, ale také mu pomohou porozumět světu. A to je přece nejcennější dárek, který můžeme dát našim dětem, nemyslíte?

 

Dárky pro děti 9 let až 11 let

Děti ve věku 9 až 11 let už jsou téměř dospělé. Alespoň si to myslí. Mají své zájmy, oblíbené hry a osobní vkus, který se nenechá jen tak ovlivnit. Jak tedy vybrat dárek, který je nadchne?

Můžeme začít tím, že přestaneme myslet jako dospělí. Ne, to neznamená, že byste měli začít jíst rohlíky s nutellou k snídani (i když… proč ne?). Místo toho se snažte vžít do situace vašeho dítěte. Co bylo super, když jste byli v jejich věku? A jaké nové věci by se jim mohly líbit nyní?

U nás najdete dárky, které jsou tak cool, že budete chtít zůstat dítětem napořád. Pokročilé stavebnice, zábavné a vzdělávací hry, knihy plné dobrodružství a mnoho dalšího. Tak na co čekáte? Pojďme prozkoumat svět dárků pro děti ve věku 9-11 let. Přece nechcete, aby vám utekl vlak do dětství, ne?

 

Dárky pro děti 11 let až 13 let

Máte doma předpubertálního teenagera? Připadáte si jako na minovém poli při výběru dárku, který se mu bude líbit? Už to není malé dítě, ale ani úplně dospělý. Je to někde mezi…někde v neznámých vodách mezi dinosaury a drony.

Vítejte ve světě dárků pro děti 11-13 let, kde je vše možné. Zde můžete najít vše od nejnovějších technických hraček a vědeckých kitů až po umělecké sady a deskové hry, které zaujmou i ty nejnáročnější malé dospělé.

Takže než si zlomíte hlavu nad tím, zda váš syn nebo dcera ještě stále miluje Lego nebo už ho překonal, ponořte se do naší kolekce. Zde najdete něco pro každého malého dospělého v tomto obtížném věku. A kdo ví? Možná se vám podaří překvapit je něčím, co ani sami nevěděli, že chtějí. Vyzýváme vás, stáňte se hrdinou dne.

 

Hledáte dárek pro holky nebo dárek pro kluky?

Co má společného dětská fantazie, vesmírné raketoplány a růžový glitr? No přece dárky pro kluky a holky! Procházíte internetem a jste zahlceni možnostmi? Nebojte, máme tu něco, co vás dostane z tohoto labyrintu.

Představte si, že byste měli jednoho průvodce, který by vám ukázal cestu. Ještě lepší, co kdyby to byl průvodce, který se nebál skákat do bahna, střílet z Nerf pistole a pak si odpočinout s růžovou hřívkou v ruce?

Ať už hledáte něco pro malého astronauta, který sní o hvězdách, nebo pro princeznu, která miluje všechno, co se třpytí, máme tu širokou škálu tipů na dárky pro kluky a holky. Od technických hraček po umělecké sady, od sportovních pomůcek po pohádkové knihy.

Nezoufejte nad rozdíly mezi kluky a holkami, oslavujte je a najděte ten nejlepší dárek právě u nás. Ať už jde o svět rychlých aut nebo jemného panenkového čaje, my vám ukážeme cestu.

 

Další zajímavé čtení

Nejoblíbenější dětské hodinky

Jak zobrazit detail produktu? Klikněte na obrázek.

Jak nakoupit a nespálit se? Doporučené e-shopy s vysokým hodnocením: Šperky.cz | Vivantis.cz | Hodinky.cz

Hodnocení: %

Hodnocení: %

Hodnocení: %

Hodnocení: %

Hodnocení: %

Nejoblíbenější dětské chytré hodinky

Jak zobrazit detail produktu? Klikněte na obrázek.

Jak nakoupit a nespálit se? Doporučené e-shopy s vysokým hodnocením: Smarty.cz | Okay.cz | Patro.cz | Šperky.cz | Vivantis.cz | Hodinky.cz

Hodnocení: %

Hodnocení: %

Hodnocení: %

Hodnocení: %

Hodnocení: %

Nejoblíbenější dětské knihy

Jak zobrazit detail produktu? Klikněte na obrázek.

Jak nakoupit a nespálit se? Doporučené e-shopy s vysokým hodnocením: Dobré knihy.cz | Palmknihy.cz | Dům knihy.cz | Patro.cz | Digiboss.cz | Dráček.cz | Pompo.cz | Ministerstvo hraček.cz

Hodnocení: %

Hodnocení: %

Hodnocení: %

Hodnocení: %

Hodnocení: %

Nejoblíbenější LEGO®

Jak zobrazit detail produktu? Klikněte na obrázek.

Jak nakoupit a nespálit se? Doporučené e-shopy s vysokým hodnocením: Patro.cz | Digiboss.cz | Pompo.cz

Hodnocení: %

Hodnocení: %

Hodnocení: %

Hodnocení: %

Hodnocení: %

Nejoblíbenější stolní hry

Jak zobrazit detail produktu? Klikněte na obrázek.

Jak nakoupit a nespálit se? Doporučené e-shopy s vysokým hodnocením: Patro.cz | Digiboss.cz | Dráček.cz | Pompo.cz | Ministerstvo hraček.cz

Hodnocení: %

Hodnocení: %

Hodnocení: %

Hodnocení: %

Hodnocení: %

Nejoblíbenější pistole Nerf

Jak zobrazit detail produktu? Klikněte na obrázek.

Jak nakoupit a nespálit se? Doporučené e-shopy s vysokým hodnocením: Patro.cz | Digiboss.czOkay.cz | Smarty.cz

Hodnocení: %

Hodnocení: %

Hodnocení: %

Hodnocení: %

Hodnocení: %

Nejoblíbenější domečky pro panenky

Jak zobrazit detail produktu? Klikněte na obrázek.

Jak nakoupit a nespálit se? Doporučené e-shopy s vysokým hodnocením: Patro.cz | Ministerstvo hraček.cz | Digiboss.cz | Pompo.cz

Hodnocení: %

Hodnocení: %

Hodnocení: %

Hodnocení: %

Hodnocení: %

Nejoblíbenější kočárky pro panenky

Jak zobrazit detail produktu? Klikněte na obrázek.

Jak nakoupit a nespálit se? Doporučené e-shopy s vysokým hodnocením: Patro.cz | Ministerstvo hraček.cz | Digiboss.cz | Pompo.cz

Hodnocení: %

Hodnocení: %

Hodnocení: %

Hodnocení: %

Hodnocení: %

Nejoblíbenější panenky Barbie

Jak zobrazit detail produktu? Klikněte na obrázek.

Jak nakoupit a nespálit se? Doporučené e-shopy s vysokým hodnocením: Patro.cz | Ministerstvo hraček.cz | Digiboss.cz | Pompo.cz

Hodnocení: %

Hodnocení: %

Hodnocení: %

Hodnocení: %

Hodnocení: %

Nejoblíbenější boby a sáně

Jak zobrazit detail produktu? Klikněte na obrázek.

Jak nakoupit a nespálit se? Doporučené e-shopy s vysokým hodnocením: Patro.cz | Ministerstvo hraček.cz | Digiboss.cz | Pompo.cz

Hodnocení: %

Hodnocení: %

Hodnocení: %

Hodnocení: %

Hodnocení: %

Nejoblíbenější RC modely

Jak zobrazit detail produktu? Klikněte na obrázek.

Jak nakoupit a nespálit se? Doporučené e-shopy s vysokým hodnocením: Patro.cz | Ministerstvo hraček.cz | Digiboss.cz | Pompo.cz

Hodnocení: %

Hodnocení: %

Hodnocení: %

Hodnocení: %

Hodnocení: %

Nejoblíbenější elektrická autíčka

Jak zobrazit detail produktu? Klikněte na obrázek.

Jak nakoupit a nespálit se? Doporučené e-shopy s vysokým hodnocením: Ministerstvo hraček.czPompo.cz

Hodnocení: %

Hodnocení: %

Hodnocení: %

Hodnocení: %

Hodnocení: %

Nejoblíbenější modelíny

Jak zobrazit detail produktu? Klikněte na obrázek.

Jak nakoupit a nespálit se? Doporučené e-shopy s vysokým hodnocením: Patro.cz | Digiboss.cz | Dráček.cz | Pompo.cz | Ministerstvo hraček.cz

Hodnocení: %

Hodnocení: %

Hodnocení: %

Hodnocení: %

Hodnocení: %

Nejoblíbenější telefony

Jak zobrazit detail produktu? Klikněte na obrázek.

Jak nakoupit a nespálit se? Doporučené e-shopy s vysokým hodnocením: Patro.cz | Digiboss.cz | Okay.cz | Smarty.cz | MobilPlus.cz

Hodnocení: %

Hodnocení: %

Hodnocení: %

Hodnocení: %

Hodnocení: %

Nejoblíbenější notebooky

Jak zobrazit detail produktu? Klikněte na obrázek.

Jak nakoupit a nespálit se? Doporučené e-shopy s vysokým hodnocením: Patro.cz | Okay.cz | Smarty.cz

Hodnocení: %

Hodnocení: %

Hodnocení: %

Hodnocení: %

Hodnocení: %

Nejoblíbenější tablety

Jak zobrazit detail produktu? Klikněte na obrázek.

Jak nakoupit a nespálit se? Doporučené e-shopy s vysokým hodnocením: Patro.cz | Okay.cz | Smarty.cz

Hodnocení: %

Hodnocení: %

Hodnocení: %

Hodnocení: %

Hodnocení: %

Nejoblíbenější reproduktory

Jak zobrazit detail produktu? Klikněte na obrázek.

Jak nakoupit a nespálit se? Doporučené e-shopy s vysokým hodnocením: Patro.cz | Okay.cz | Smarty.cz

Hodnocení: %

Hodnocení: %

Hodnocení: %

Hodnocení: %

Hodnocení: %

Nejoblíbenější sluchátka

Jak zobrazit detail produktu? Klikněte na obrázek.

Jak nakoupit a nespálit se? Doporučené e-shopy s vysokým hodnocením: Patro.cz | Okay.cz | Smarty.cz

Hodnocení: %

Hodnocení: %

Hodnocení: %

Hodnocení: %

Hodnocení: %

Nevybrali jste?

Dárky

pro děti

do 500 Kč

Dárky

pro děti

do 1000 Kč

Dárky

pro děti

do 3000 Kč

Dárky

pro děti

nad 3000 Kč

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker detekován 🫤

Zjistili jsme, že používáte rozšíření pro blokování reklam. Podpořte nás prosím vypnutím těchto blokátorů reklam. Navíc tato stránka nemusí fungovat správně.