Vzory a šablony

Vzory a šablony dárkvých poukazů, vizitek a log. Všechny vzory lze editovat v grafickém editoru pomocí funkce drag and drop. Snadno si tedy upravíte text, přesunete obrázek, přidáte třeba ikonu, tvar, fotku a mnohé další.

Přečtěte si také průzkum o nejvíce nechtěných dárcích. S jistotou můžeme napsat, že dárkový poukaz je jistota. 😉

Jak postupovat?

1.

Výběr vzoru dárkového poukazu

3.

Stažení dárkového poukazu do počítače / tisk

Zobrazen 1. – 20. z 46 výsledků

Proč šablony a vzory dárkových poukazů, vizitek a log?

Vzory a šablony dárkových poukazů (v grafickém editoru nebo ve Word), vizitek a log jsou skvělým způsobem, jak si snadno a rychle vytvořit profesionálně vypadající materiály pro své podnikání nebo pro osobní potřeby. Tyto vzory a šablony nabízíme k dispozici a můžete si je upravit v grafickém editoru či případně v programu Microsoft Word, což znamená, že je můžete snadno upravit a personalizovat podle vašich potřeb.

Vzory a šablony jsou k dispozici ve široké škále stylů a témat, od elegantních a sofistikovaných po moderní a veselé či zážitkové. Můžete si vybrat mezi šablonami pro různé příležitosti, jako jsou Vánoce, narozeniny, svátek nebo svatby. Vzory jsou také k dispozici pro různé typy podnikání, jako jsou kavárny, masážní salóny, kadeřnictví, holičství, sport nebo fitness centra.

Vytvoření dárkového poukazu, vizitky nebo loga s využitím vzoru nebo šablony ve Wordu nebo online grafického editoru je snadné a rychlé. Stačí si vybrat vhodný vzor nebo šablonu, upravit ji podle svých potřeb a poté si ji nechat zaslat na svůj e-mail v objednávce.

Další užitečné informace najdete v sekci FAQ.

Grafický editor 1.0 / 2.0

Jednoduchý grafický editor na úpravu nejen dárkových poukazů, ale i jakékoliv jiné grafiky.

Vzory ve Word

Podívejte se na vzory či šablony v programu Word.

CZK Česká koruna